Lecznica Weterynaryjna „US-WET”  

Lecznica Weterynaryjna „US-WET”

Lecznica weterynaryjna US-WET powstała w roku 1999. W tym czasie zaufało nam wielu klientów, którzy zawsze z pełnym zaufaniem powierzają nam zdrowie swoich zwierząt. Nasi lekarze są nie tylko znakomitymi weterynarzami ale również zwykłymi ludźmi, którzy kochają zwierzęta i poświęcają cały swój czas i energię by pomagać i ratować.
Zespół nieustannie się rozwija poprzez szkolenia i kursy, uczestnictwo w międzynarodowych kongresach danej specjalizacji. W trudnych przypadkach Państwa podopieczni mogą liczyć na diagnozę skonsultowaną przez szerokie grono medyczne.
W naszej lecznicy zapewniamy kompleksową opiekę weterynaryjną dla małych i dużych zwierząt. Posiadamy w pełni wyposażony blok operacyjny, całe spektrum diagnostyczne (RTG, USG).Lecznica mieści się w SZÓWSKU przy ul. Książąt Czartoryskich 33. W zakładce KONTAKT możecie Państwo zobaczyć gdzie dokładnie się znajdujemy i jak najszybciej do nas dojechać.

Oferujemy szeroki wachlarz usług obejmujący: profilaktykę, diagnostykę i leczenie zwierząt towarzyszących i gospodarskich. Nasza Lecznica jest ponadto placówką specjalistyczną, wiodącymi działami są interna oraz chirurgia . Oprócz normalnej działalności usługowo klinicznej prowadzimy w ciągu roku staże lekarskie i praktyki studenckie . W trosce o dobro naszych pacjentów stale podnosimy kwalifikacje personelu lekarskiego i technicznego uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach oraz zdobywając tytuły specjalisty. Zapewniamy miłą i fachową pomoc weterynaryjną. Lecznica posiada: poczekalnię, pokój przyjęć, ambulatorium, szpital, salę zabiegowo-operacyjną, pomieszczenie do RTG, pomieszczenie do USG, sklep oraz wyposażenie i sprzęt potrzebny do profesjonalnego funkcjonowania,leczenia i ratowania życia zwierząt. 

Us-wet w liczbach...

Us-wet w liczbach...

0
zwierzków pod opieką!
0
Lat doświatczenia ...
0
wykwalifikowanych pracowników
0
dni w tygodniu!