Telefon: 016 6216538
   

  Interna

 

 

Wiedza z zakresu chorób wewnętrznych jest fundamentem niezbędnym do postawienia diagnozy w każdej specjalności lekarskiej. Indywidualne podejście do pacjenta oraz nieustanny rozwój zawodowy lekarzy naszej Kliniki pozwala możliwie szybko ustalić przyczyny choroby zwierzęcia. Dzięki temu możemy odpowiednio poprowadzić terapię i zminimalizować jej czas. Oferujemy pełna diagnostykę oraz kompleksowe leczenie schorzeń ostrych i przewlekłych, szeroką gamę badań dodatkowych i konsultacji specjalistycznych.

Dokonujemy wraz z właścicielem pacjenta omówienia wyników badań laboratoryjnych. Pomagamy ustalić właściwe żywienie związane z występującą jednostką chorobową. Służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów jakie występują u nowonarodzonych kociąt i szczeniąt związanych z ich okresem neonatalnym. Ustalamy związany z tym okresem program szczepień profilaktycznych oraz zwalczania pasożytów wewnętrznych (np. nicienie) i zewnętrznych (np. pchły, kleszcze). W związku z okresowym (wiosna, jesień) występowaniem schorzeń takich jak choroba odkleszczowa – baszjoza atakujących rożne narządy jesteśmy przygotowani do niesienia wszechstronnej pomocy zwierzętom które dotknęła ta choroba.

W zaawansowanym wieku zwierzęcia występują lub mogą występować liczne schorzenia które nie muszą się manifestować objawami chorobowymi. Dlatego też dysponujemy programem zapewniającym opiekę nad pacjentem starszym – geriatrycznym.

W trosce o bezpieczeństwo naszych pupili przeprowadzamy na życzenie właścicieli czipowanie oraz rejestrację w Międzynarodowej Bazie Danych – Safe Animal

 • Lecznica:
  (016) 621-65-38
 • Lek. wet. Gudz Grzegorz:
  603 859 460
 • Tech. wet. Gloc Jan:
  603 666 707
 • Lek. wet. Czekańska Dagmara:
  605 330 555

Miesiąc marzec jest ogólnopolskim miesiącem sterylizacji.
Lecznica US-WET bierze udział w tej akcji. Więcej można przeczytać na stronie akcji.

Aby zobaczyć inne podkarpackie gabinety biorące udział w akcji kliknij tutaj.

US-WET Lecznica dla zwierząt